سامیه نظری

به لطف هم وطنان عزیز و درخواست های مکرر ، مجموعه مانلی بخش فروشگاهی را با فروش حضوری و آنلاین انواع گل و گیاه آپارتمانی و گلخانه ای راه اندازی کرد .

290
کل مشتریان
350
کل سفارشات
99%
درصد رضایت
100+
تعداد محصولات

نمایشگاه و فروشگاه گل و گیاه مانلی

درباره مانلی

 گل مانلی از دو بخش اصلی فروشگاهی و نمایشگاهی تشکیل شده است.

تولد مانلی 

مانلی از ابتدا در سال ۱۳۹۶ با انگیزه مشخصی و عشق به گل و گیاه این موجودات اهورایی که با که نماد رویش و زندگی می باشند توسط خانم نظری ،با تجهیز و افتتاح گلخانه شروع به کار خود را کار کرده و به دنیا آمد .

بخش نمایشگاهی

دیدار هر روزه از این معجزات خداوندی ،عشق به خداوند و آفریده های پروردگار متعال و حرص و ولع صد چندان درک علم روز باعث زیباتر شدن و پرورش گیاهان خاص با متدهای ویژه در سطح اقتصادی شد . این موضوع باعث شد که رسالت مالی از علاقه شخصی به رسالت آموزشی (نمایشگاهی) تغییر پیدا کند .

با تشخیص نیاز آموزش توسط هموطنان عزیزم صفحه مجازی مالی در پلتفرم اینستاگرام ایجاد و تمامی تجارب علمی و گلخانه به صورت رایگان در اختیار همگان قرار گرفت که این رسالت به عنوان هدف اصلی مجموعه مالی آموزش رایگان اصول علمی و تجربی تولید تولید و پرورش و نگهداری گل و گیاه به خصوص گل و گیاه آپارتمانی تا به امروز ادامه دارد و به فضل خدا ادامه خواهد داشت

در این راستا و بنا و رسالت یاد شده فعالیت های ذیل به صورت مستمر در حال انجام است:

۱- برگزاری سمینار ها و وبینارها و کلاس های آموزشی و تخصصی

۲- بازدید از گلخانه های مختلف و ارائه راهکارهای اصلاحی و اقتصادی

۳- ارائه آموزش های خصوصی و تخصصی جهت پرورش و نگهداری گل های خاص و غیر بومی

۴- برگزاری دوره های مجازی و حضوری برای درمان بیماری‌های مختلف گیاهان

۵- برگزاری لایو های رایگان و پرسش و پاسخ به سوالات هموطنان عزیز

رسالت آموزشی (نمایشگاهی) مجموعه مانلی، رسالت اصلی است که بیشترین انرژی را می‌طلبد و مانلی با شوق فراوان به این رسالت پای‌بند است .

بخش فروشگاهی

به لطف هم وطنان عزیز و درخواست های مکرر ، مجموعه مانلی بخش فروشگاهی را با فروش حضوری و آنلاین انواع گل و گیاه آپارتمانی و گلخانه ای راه اندازی کرد .

مانلی با ارائه بهترین گل های آپارتمانی و گلخانه‌ای رسالت دیگری را برای خویش تعیین کرد که در این راستا از بهترین روشهای ارسال بهره می برد و شما را از مسیر سبز به خانه‌های سبز زیبای زندگی شما را از مسیری سبز به خانه های سبز شما منتقل می‌کند ، که در این راه سراسر ایران مسیر های سبز مانلی می باشد .

مجموعه با نگاه تلاش گرانه و کارآفرینی گلخانه خود را گسترش داده و در حال حاضر چندین نفر نیروی کار مستقیم و چند ده نفر نیروی کار غیر مستقیم دارد .