اگلونما سفید پاجوشدار

آگلونما سفید نامی آشنا بین دوستداران گل و گیاه آپارتمانی است. از آنجا که آگلونما سفید به‌ عنوان یکی از انواع آگلونما شرایط راحتی برای نگهداری دارد و از طرفی نیز به خاطر رنگ برگ‌ها صاحب یک زیبایی منحصربه‌فرد است که افراد زیادی را برای خرید و نگهداری ترغیب و تشویق می‌کند. ما در این یادداشت از مجموعه یادداشت‌ها معرفی گل و گیاه آپارتمانی سایت، قصد داریم به معرفی گل آگلونما سفید بپردازیم که یکی از اعضای مشهور و پرطرفدار خانواده آگلونماهاست.

معرفی آگلونما سفید

گیاه آگلونما سفید که از دسته گیاهان آراسه است، از راه دوری به خانه‌های ما راه باز کرده است. آگلونماها و به‌ویژه آگلونما سفید، زاده مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جنوب شرقی آسیاست. شاید به همین دلیل است که با نام گیاه همیشه سبز چینی نیز شناخته می‌شود. آگلونما سفید با داشتن برگ‌های پهن سبزرنگ که روی آن‌ها خال‌های درشتی به رنگ سفید وجود دارد، جزو آن دسته از گیاهانی است که با نور کم سازگار است و در شرایط آپارتمانی، با سهولت به رشد و نمو خود ادامه می‌دهد. البته برای آگلونما سفید که از محیط گرمسیری، مهمان خانه‌های ما شده است، محیط گرم و مرطوب شرایط ایده‌آلی فراهم می‌کند.

علاوه بر سهولت در نگهداری گیاه آگلونما سفید، این گیاه ویژگی دیگری هم دارد که مورد توجه بسیاری از افراد علاقه‌مند به نگهداری و مراقبت از گل و گیاه آپارتمانی است. طبق پژوهش گروه متخصصان ناسا، گیاه آگلونما سفید نقش مهمی در تصفیه هوا دارد و از آن به عنوان یک تصفیه‌کننده طبیعی یاد می‌شود. گیاه آگلونما سفید این قابلیت را دارد که ذرات آلاینده هوای محیط خود مثل بنزن و فرمالدئید را تصفیه کند. بنابراین این گیاه می‌تواند بهترین انتخاب برای نگهداری در محیط‌هایی باشد که در معرض آلودگی محیطی قرار دارند. به دلیل خاصیت تصفیه‌کنندگی، پیشنهاد می‌شود که از آگلونما سفید در اتاق خواب هم استفاده شود تا شرایط یه خواب عمیقی طولانی و آرام را برای افراد فراهم کند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اگلونما سفید پاجوشدار”

علت درخواست بازپرداخت